Un meci frumos în comparaţie cu cel de marţi seară dintre Inter şi Manchester. Pot să spun cu mâna pe suflet că nici dacă s-ar fi terminat 1-o prin vreun accident nu mă supăram pentru că nu pe Bernabeu se decide soarta meciului.
Livepool a avut acel strop de noroc şi a arătat că şi fără Gerrard are o linie de mijloc impecabilă. Au măturat pe jos cu seria de invincibilitate a Realului. S-a văzut că în afară de Robben, n-au cu cine să joace. Chiar şi bunica îl aducea pe Cristiano Ronaldo în vară. Prietenii ştiu de ce.
E părerea mea şi o respect!
Şi melodia de seară este YNWA în varianta care se difuzează la boxe pe Anfield Road.
2 comentarii. Leave new
mie unu nu mi-a placut deloc robben.. nu s-a miscat deloc echipa. dar robben a fost culmea staticii in meciu asta:))
hidos.
Hai ca revenim la campionatu nostru de azi…
Stai sa vezi si „circul globus” numit LIGA 1, acu sambata. Am ajuns sa ne uitam la meciurile romanesti ca la CASACDORII RASULUI pe vremuri! 🙂