Zilele trecute ziceam că ar fi bine ca oamenii să-şi dea măcar zăpada din faţa casei, oferind astfel un exemplu celor din jur (ştiu, aşa e legea, dar cine o respectă?). Ionuţ Oprea a plusat şi a propus să strângem bloggerii la o deszăpezire comună în jurul unui spital. Am ales Spitalul Municipal pentru că se ajunge uşor la Eroilor cu metroul şi în cazul în care n-aveam ce să facem la Municipal, puteam să ajungem rapid la Spitalul Militar şi Spitalul CFR. Iar la Militar ştiam sigur că e plină curtea. Citeşte tot articolul
actiune
Dă-mi un ecler!
Cumpără de pe eMAG cu acest link
Ce mai zice lumea.
- Sorin la Hoinaveta 4
- Gica la Hoinaveta 4
- Tudor la Hoinaveta 4
- hoinaru la Hoinaveta 4
- pinkISH la Hoinaveta 4
- Niku la Un preţ excelent pentru încărcătorul Motorola TurboPower 68W
- Niku la Am nimerit la Gala UNITER în tricou şi blugi
- liviu banu la Hoinaveta 4






