Vineri am fost în vizită la fabrica Danone. Consum Nutriday de băut, Danette şi Cremosso de mulţi ani, o perioadă am consumat şi Activia. N-o să vă recomand să consumaţi produsul X, consider că sunteţi îndeajuns de mari să vă alegeţi singur iaurtul. Nici n-o să vă spun că Danone e cel mai bun iaurt de pe piaţă. Poate pentru voi altul e cel mai bun de pe piaţă, sau poate că nu consumaţi iaurt deloc. Citeşte tot articolul
comunicare interna
Dă-mi un ecler!
Cumpără de pe eMAG cu acest link
Ce mai zice lumea.
- Sorin la Hoinaveta 4
- Gica la Hoinaveta 4
- Tudor la Hoinaveta 4
- hoinaru la Hoinaveta 4
- pinkISH la Hoinaveta 4
- Niku la Un preţ excelent pentru încărcătorul Motorola TurboPower 68W
- Niku la Am nimerit la Gala UNITER în tricou şi blugi
- liviu banu la Hoinaveta 4








