Simpatic 😀
Nivea şi Liverpool FC
Dă-mi un ecler!
Cumpără de pe eMAG cu acest link
Ce mai zice lumea.
- Alin la Am vrut să prelungesc abonamentul PS Plus cu oferta de la Days of Play
- Marius la Hoinaveta 4
- Bogdan la Hoinaveta 4
- Nicu Paun la Hoinaveta 4
- Manciu la Hoinaveta 4
- Denisa Lala la Hoinaveta 4
- Cristi Lee la Hoinaveta 4
- Alex la Hoinaveta 4







2 comentarii. Leave new
Parca iti place Liverpool, but this kind of sucks 🙂 Inteleg calificativul „simpatic” 🙂
Spotul e facut in stilul anilor ’90 si e specific zonei. Cam asa sunt spoturile la ei, ba chiar asta e unul simpatic.