Simpatic 😀
Nivea şi Liverpool FC
Dă-mi un ecler!
Cumpără de pe eMAG cu acest link
Ce mai zice lumea.
- Sorin la Hoinaveta 4
- Gica la Hoinaveta 4
- Tudor la Hoinaveta 4
- hoinaru la Hoinaveta 4
- pinkISH la Hoinaveta 4
- Niku la Un preţ excelent pentru încărcătorul Motorola TurboPower 68W
- Niku la Am nimerit la Gala UNITER în tricou şi blugi
- liviu banu la Hoinaveta 4







2 comentarii. Leave new
Parca iti place Liverpool, but this kind of sucks 🙂 Inteleg calificativul „simpatic” 🙂
Spotul e facut in stilul anilor ’90 si e specific zonei. Cam asa sunt spoturile la ei, ba chiar asta e unul simpatic.