Problema mea cu înălţimile a început pe la grădiniţă. Mergeam în vizită la bunici şi mă ridicam pe vârfuri ca să văd dincolo de balustrada balconului. Eram la etajul 10 şi mi se părea că e cel mai înalt punct în care voi ajunge vreodată. Atunci, pe la 5-6 ani, înălţimea nu era o problemă – abia dădeam cu nasul de balustradă, nu era niciun pericol. Cred că am început să-mi fie frică de înălţime ceva mai târziu, când m-am trezit că balustrada îmi ajungea până la brâu. Şi de-atunci n-am mai scăpat. Citeşte tot articolul
inaltime
Dă-mi un ecler!
Cumpără de pe eMAG cu acest link
Ce mai zice lumea.
- Sorin la Hoinaveta 4
- Gica la Hoinaveta 4
- Tudor la Hoinaveta 4
- hoinaru la Hoinaveta 4
- pinkISH la Hoinaveta 4
- Niku la Un preţ excelent pentru încărcătorul Motorola TurboPower 68W
- Niku la Am nimerit la Gala UNITER în tricou şi blugi
- liviu banu la Hoinaveta 4






