Vama lui Tudor Chirila a scos primul clip…melodia mi se pare cat de cat ok…dar realizarea clipului lasa de dorit rau de tot…campania de promovare a inceput pe net…(ideea asta a fost foarte buna) si continua la tv in cateva saptamani…ramane de vazut cat o sa prinda..pe net a prins destul de bine avand in vedere ca e pe blogurile tuturor (chiar si aici 😛 ) important pentru formatie este sa prinda la marea masa de oameni care consuma muzica vama veche…
in Casual stuff
Vama-Bed for love
Dă-mi un ecler!
Cumpără de pe eMAG cu acest link
Ce mai zice lumea.
- Denisa Lala la Hoinaveta 4
- Cristi Lee la Hoinaveta 4
- Alex la Hoinaveta 4
- Daniel Stanciu la Hoinaveta 4
- Shorka la Hoinaveta 4
- Radu la Hoinaveta 4
- geooo la Hoinaveta 4
- Pavel la Hoinaveta 4







2 comentarii. Leave new
clipul e un jeg.
Esti prea dur.